galeria

Zobacz wszystkie zgłoszenia. Udostępniaj i głosuj!
Najlepszych 50 zgłoszeń będzie oceniane przez jury.

ZWYCIĘZCY 1. ETAPU KONKURSU
3 DNI DO BIELI

Zdobywca nagrody
VOUCHER NA 10 000
Paweł

Słońce, Żona, ciastka, kwiaty, tak - Klaun też może być żonaty! Przyjaciele, cyrk, wygłupy, talerz ulubionej zupy! Gdy się wyśpię, gdy jest lato, i pierwszego przelew z wypłatą!

zobacz >
26 głosów
Zdobywca nagrody
VOUCHER NA 5 000
Magdalena

Uśmiecham się bo w zdrowiu mogę witać każdy dzień. Uśmiecham się kiedy mój mąż mówi do mnie "Kocham Cię". Uśmiecham się bo szczerą przyjaźń mam. Uśmiecham się bo moje życie to bezcenny dar! ;)

zobacz >
153 głosów
Zdobywcy nagród ZESTAWY TRENINGOWE FIRMY THORN+FIT
Adrianna

Mój uśmiech wywołuje rodzina i przyjaciele, którym poczucia humoru mogliby pozazdrościć wszyscy polscy komicy. Zwalczają 100% smutku i utrzymują uśmiech na dłużej! :)

zobacz >
234 głosów
Marta

Im większa pizza tym szerszy uśmiech! Poza tym mój uśmiech wywołuje każda drobnostka, która wnosi do życia coś pozytywnego. Cieszę się, gdy wchodząc do pracy dzieci tryskają radością na mój widok ;D

zobacz >
118 głosów
Kamil

Superman jest ze mnie boski, Uśmiech mam jak Lewandowski. Miłe słowa, dobre czyny, Uśmiech gości bez przyczyny. Z Blend-a-med się dobrze znamy, I uśmiechem zło zwalczamy!

zobacz >
55 głosów
Izabela

Uśmiech zawsze wywołują te najprostsze rzeczy: znaleziona piątka, komplement od Męża czy słoneczny dzień. I nawet wtedy, gdy życie podsuwa mi cytrynę, to po prostu wgryzam się w nią z uśmiechem :)

zobacz >
36 głosów
Gala

U mnie 3D-dobroć,dzielenie się i dbałość. Dziele się uśmiechem i dobrocią,a w zamian otrzymuje pozytywne emocje,dlatego zawsze dbam o te atuty, by być szczęśliwą,a znakiem zwycięstwa był mój uśmiech!

zobacz >
24 głosów
Bartosz

Obecność Ukochanej jest największym powodem do mojego UŚMIECHU! I motywacją do tego, by go regularnie i najlepszą formą pielęgnować, bo jak mówi: "za ten uśmiech mogłabym zacałować na śmierć!". :-)

zobacz >
22 głosów
Joanna

Jestem świeżo upieczoną i przeszczęśliwą Panią magister!Egzamin zdałam koncertowo,olśniłam komisję egzaminacyjną zarówno wiedzą jak i śnieżnobiałym uśmiechem.Teraz pora na wakacje!Szaleję z radości!

zobacz >
17 głosów
Paulina

Mój uśmiech wywołuje każdy kopniak córeczki i myśl, że... już to już tylko 3 dni (!) do naszego pierwszego spotkania i początku pełnej uśmiechu wspólnej PODRÓŻY PRZEZ ŻYCIE!

zobacz >
14 głosów